en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
Eğitimler
2397

Bir sonraki etkinliginiz için, insanlara ilham verip harekete geçirebilecek güçlü ve dinamik bir konuşmacı getirin.

Enes Olgun başarı ve refahın en önde gelen isimlerinden birisidir. O ertelemenin, tembelliğin, üşengeçliğin ve şüphenin kaynağına iner. O kazanmak için bu korkuların nasıl üstesinden gelineceğini gösterir. Onun motivasyon mesajı kararsızlığı ve belirsizliği ezip geçmek ve olumlu sonuçlar almak için harekete geçmektir.

​Enes Olgun etkinlik öncesi bir araştırma yapar ve egitimlerini senin şirketin, ürünün ve senin durumuna göre, sana özel kılar. Onun muhteşem ve büyüleyici hikayeleri başka hiç kimse tarafından söylenemez. İnsanlar hızlı, eğlenceli ve faydalı bilgiler alır, bunun yanında nasıl başaracaklarını öğrenirler. Konuşmasinın bitmesinden kısa bir süre sonra ekibindeki olumlu sonuçları göreceksin.

Enes’e açılış konuşmasını ver ve etkinlik büyük bir patlamayla başlasın ya da kapanış konuşmasını yaptır insanlara enerji pompalasın. Her iki durumda da toplantı başarılı olacak, insanlar size teşekkür edecek ve güven kazanacaksınız.

Enes Olgun insanlara nasıl daha yaratıcı ve daha basarili olacaklarını gösterecek. Vizyonun, insanların bilinçaltına nasıl girdiğini fark edecekler ve umutlarını yazacaklar, inançlarını kuvvetlendirecekler ve harikalar yaratacaklar.

Bu güçlü konuşmalar, insanlara bilinçaltlarında olumlu inanç bina etmeyi öğretecek. Bu da insanların daha üretken olmalarını ve daha iyi neticeler elde etmelerini sağlayacak.

Zorlukların nasıl üstesinden gelindiğine ve hayata nasıl meydan okunduğuna bir insanın gerçek bir hayat hikayesinden daha motive edici, daha yardım edici ve daha inandırıcı başka bir şey yoktur. Sifir noktasindan milyonerliğe uzanan hayatını panoramik bir şekilde anlattıkça insanlar dehşete düşecek. Sıradan bir insan olarak başarının en yüksek zirvesine nasıl ulaştığını anlatır. İnsanlar bunu kavrayabildikleri zaman daha fazla üretebilmek için sahip oldukları devasa gücü harekete geçirebilecekler.

İnsanlar kaya gibi sağlam bir taahhüt ile ayrılacaklar. En önemlisi insanlar kendi kaderlerini cesur bir şekilde yaratmaları gerektiğinin bilinci ile gidecekler.

Takımınızın Gücünü Ortaya Çıkarın!

 
google1a7dc82b297d2c55.html